DİSTRİBÜTÖRLÜKLER

DİSTRİBÜTÖRLÜKLER

HOT SPRING AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Şirket Profili 1977 yılında Amerika Birleşik Devlet’lerinde kurulan Hot Spring, tüm dünyada sattığı 1 milyonu aşkın Hazır Hidromasaj Havuzu ile alanında dünya lideridir. Çözüm ortaklığımız: Sankurt, dünyada 850 satış ve servis lokasyonuna sahip Hot Spring’in Türkiye Distribütörü olarak, müşterilerine Hazır Hidromasaj alanında da en üst düzeyde hizmet vermektedir.

www.hotspring.com

BEHNCKE ALMANYA Şirket Profili 70 yılı aşkın süredir, Almanya’da bulunan iki fabrikasında, havuz kontrol cihazları ve filtre üreten Behncke, dayanıklılığı ve verimliliği ile piyasada lider konumda bulunmaktadır. Çözüm ortaklığımız: Sankurt, birçok projesinde tercih ettiği ve uzun yıllardır ürünlerini kullandığı, Alman Behncke firmasının Türkiye distribütörüdür.

www.behncke.com

HYGROMATIK ALMANYA Şirket Profili 1970 yılında Almanya’da kurulan Hygromatik uzmanlaşmış olduğu Buhar teknolojileri ve Buhar Jeneratörleri ile alanında uzmanlığı kazandığı birçok ödül ile de kanıtlamıştır. Çözüm ortaklığımız: Sankurt, uzmanlaştığı SPA sektöründe sıklıkla kullandığı Hygromatik ürünleri ile olan işbirliğini Türkiye distribütörü olarak devam ettirmektedir.

www.hygromatik.com

TEMSİLCİLİKLER

PROMINENT ALMANYA Şirket Profili Prominent, 55 yılı aşkın süredir; havuz suyu dezenfeksiyonu, şartlandırma, kontrol ve ölçüm cihazları konusunda çözümler üretmektedir. Çözüm ortaklığımız: Sankurt, 100’ü aşkın ülkede satış, üretim ve servis lokasyonuna sahip Prominent markasının yüzme havuzu sektöründe, Türkiye'deki tek yetkili uygulayacısı ve dağıtıcısıdır.

www.prominent.com

BADU SPECK ALMANYA Şirket Profili Almanya’da 1909 yılında faaliyete geçmiş ve muhtelif tip ve kapasitede pompa ve aksamı imalatı yapan ve bugün Dünya’nın hemen her ülkesinde kendi şubesi yada servis ve satış temsilciliği bulunan köklü bir firmalar gurubudur. Çözüm ortaklığımız: Sankurt, dünyada sirkülasyon pompası, karşı akıntı sistemleri konusunda lider konumda bulunan Badu markasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

www.speck-pumps.com

WDT (WERNER DOSIERTECHNIK) ALMANYA Şirket Profili WDT, 1988 yılından bu yana sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak; macera duşları, aroma terapi, refleksoloji, kar odaları, tuz odaları, ölçü ve ayar teknolojisi, aktif karbon uygulamaları alanlarında üretici firma olarak faaliyet göstermektedir. Çözüm ortaklığımız: Sankurt, macera duşu, tuz odaları gibi Spa&Wellness uygulamalarında birlikte çalıştığı Alman WDT markasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

www.werner-dosiertechnik.de

FLORIM İTALYA Şirket Profili Florim, dünyanın önde gelen taş üreticilerinden biri olmakla beraber, birçok seçkin projede yer alarak mimarlar ve yatırımcıların beğenisini kazanmıştır. Çözüm ortaklığımız: Sankurt, Florim serilerini birçok prestijli projesinde kullanmış ve çözüm ortaklıklarına devam etmiştir.

www.florim.com

UFO BİRLEŞİK KRALLIK Şirket Profili UFO, özellikle sunduğu Fiber optik sistemler ile havuzlarda ve iç mekan projelerde öne çıkmakta ve özel projelerde sahip olduğu tartışmasız yeriyle bilinmektedir. Çözüm ortaklığımız: Sankurt, UFO firması serilerini birçok prestijli projesinde kullanmış ve çözüm ortaklıklarına devam etmiştir.

www.fibreopticlighting.com

FILIX HIRVATİSTAN Şirket Profili FILIX, su altı aydınlatma konusunda dünyanın ender firmalarından olmakla birlikte, sunduğu kalite ile öne çıkmaktadır. Çözüm ortaklığımız: Sankurt, FILIX firması serilerini birçok prestijli projesinde kullanmış ve çözüm ortaklıklarına devam etmiştir.

www.filixlighting.com

SUNLIGHTEN AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Şirket Profili Sunlighten, 1999 yılından bu yana Infrared Sauna’lar alanında, dünyada yer alan 15 satış merkezi ile faaliyet göstermektedir. Çözüm ortaklığımız: Sankurt, Infrared Sauna’lar alanında faaliyet gösteren Sunlighten markasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

www.sunlighten.com

Teklif Al

Telefon

Whatsapp