Ev Tipi Sauna Sobaları

FAALİYET ALANLARI

Ev Tipi Sauna Sobaları

Tylö Sense Sport 2/4

Bu kompakt elektrikli sauna ısıtıcısı, stil, kalite ve verimden ödün vermeden küçük ölçekli sauna odalarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Thermosafe koruyucu kaplaması ile güvenliği sağlar. Maksimum 4m³ sauna hacmine kadar kullanılabilir. Zaman ve sıcaklık ayarı için üzerine entegre termostat ve timer bulunmaktadır. Ayrıca kontrol paneline gerek yoktur.

Tylö Sense Sport

Evlerde özel kullanım için mükemmel bir sauna sobasıdır. 6,6 kW ve 8,0 kW güç çıkışına sahip iki modeli vardır. Maksimum 12m³ sauna hacmine kadar uygundur. Duvara monte edilebilir veya zeminde soba ayağı ile birlikte kullanılabilir. Zaman ve sıcaklık ayarı için üzerine entegre termostat ve timerı bulunmaktadır. Ayrıca kontrol paneline gerek yoktur.

Tylö Sense Pure

Sense serisinin şık tasarımlı, kullanımı kolay sauna sobası, dokunmatik Pure kontrol paneli ile donatılmıştır. Sauna odasının hızlı ve verimli bir şekilde ısınmasını sağlar. 6,6 kW, 8,0 kW, 10,5 kW olmak üzere farklı güçlerde çalışan üç modeli vardır. Duvara monte edilerek veya zeminde Sense soba ayağı ile birlikte kullanılabilir.

Tylö Sense Elite

Çeşitli akıllı ve patentli özelliklerle donatılmıştır ve enerji tasarrufludur. Maksimum 12m³ sauna hacmine kadar uygundur. Duvara monte edilerek veya zeminde Sense soba ayağı ile birlikte kullanılabilir. Konforlu kullanım için Wifi özellikli, şık dokunmatik ekranlı Elit kontrol paneli ile donatılmıştır. Elit kontrol paneli sauna içerisine veya dışına monte edilebilir.

Tylö Expression 10

Ödüllü tasarıma sahip Expression sauna sobası saflığın ve zerafetin öncülüğünü yapar. Soba ayağı ile birliktedir. Sauna odasını hızlı bir şekilde ısıtır. Üzerindeki hava çemberleri hava ve ısı dağılımını hızlandırır ve enerji verimliliğine katkıda bulunur. Isıtma kapasitesi 10,0 kW’dır. Maksimum 18m³ sauna hacmine kadar kullanımı uygundur. Wifi özellikli Elite veya Pure kontrol paneli ve Commercial röle paneli ile birlikte kullanılır.FAALİYET ALANLARI


Teklif Al

Telefon

Whatsapp