Ev Tipi Soft Sauna Sobaları

FAALİYET ALANLARI

Ev Tipi Soft Sauna Sobaları

Tylö Sense Sport Combi 4

Bu kompakt elektrikli sauna ısıtıcısı, stil, kalite ve verimden ödün vermeden küçük ölçekli sauna odalarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Geleneksel kuru sauna ve buhar özelliği ile soft sauna keyfini sunar. Entegre kontrol paneli ve Thermosafe koruyucu kaplaması ile kolay kullanım ve gelişmiş güvenlik sağlar.

Tylö Sense Combi Pure

Sense soba serisinin verimli ve hızlı kullanımının yanı sıra, Sense Combi Pure, çok yönlü sauna banyosu keyfi sağlar. Geleneksel kuru sauna ve zengin buhar ile soft sauna deneyimi sunar. Pure kontrol paneli ile çalışır. 6,6 kW, 8,0 kW, 10,0 kW güçlerinde çalışan 3 ayrı modeli vardır. Duvara monte edilerek veya zeminde Sense soba ayağı ile birlikte kullanılabilir.

Tylö Sense Combi Elite

Verimli, hızlı ve kolay kullanımının yanı sıra çok yönlü sauna banyosu keyfi sağlar. Geleneksel kuru sauna ve zengin, sıcak buhar ile soft sauna deneyimi sunar. Oturduğunuz yerden kolaylıkla programlama yapabileceğiniz, Wifi özellikli Elite kontrol paneli ile çalışır. 6,6 kW, 8,0 kW, 10,0 kW güçlerinde çalışan 3 ayrı modeli vardır. Duvara monte edilerek veya zeminde Sense soba ayağı ile birlikte kullanılabilir.FAALİYET ALANLARI


Teklif Al

Telefon

Whatsapp