Kalite Politikası

SANKURT, yurtiçi ve yurt dışında hizmet veren “Havuz”, “SPA” ve “Nitelikli Yapı” inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak vizyonu ışığında; güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak misyonu doğrultusunda gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerinde, gerek merkez operasyonları gerek de üstlendiği projelerde; şirketin stratejik hedeflerinin başarılmasını sağlamak, sunduğu ürün ve hizmetlerde kaliteyi sürdürülebilir kılmak, iş verimliliğini sağlamak, işi iyi ve doğru yapmak, işleri zamanında-bütçesinde-kalitesinde tamamlamak, süreçlerin etkili bir şekilde yürütülmesini sağlamak, süreçlerin beklenen sonuçları ortaya çıkarmasını güvence altına almak, uluslararası kalite standartlarını karşılamak, çalışan eğitim ve gelişimi için altyapı oluşturmak, müşterilerinin-çalışanlarının ve paydaşlarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak amaçlarıyla etkin bir kalite yönetim sistemi oluşturmuş, uygulamaya geçirmiş ve sürekli gelişimini sürdürmektedir.

SANKURT, tüm fonksiyonları ile birlikte; çalışanları, müşterileri, iş ortakları, tedarikçileri, taşeronları ve diğer tüm paydaşları ile iş birliği içerisinde hareket ederek, gerçekleştirdiği çalışmalarında değer yaratmayı ve her zaman mükemmelliği hedeflemektedir. Bu doğrultuda, insana değer katma misyonu ile çalışanlarını her alanda destekleyerek, kaliteyi tüm alanlarına yaymayı başarmıştır.

“Müşteri Odaklılık ve Geri Bildirim” SANKURT’un önceliğidir. Bu bakış açısı ile SANKURT, müşteri memnuniyetini uzun ömürlü kılmayı ve müşterileri ile sürdürülebilir ilişkiler kurmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerinin görüşlerine ve beklentilerine önem vermeye, henüz ilgili iş kontratı imzalanmadan başlayan SANKURT, proje gereksinimlerini ve bu gereksinimlerin yerine getirilip getirilmediğinin takibini mümkün kılacak göstergeleri müşterileriyle birlikte belirlemektedir.

Proje süresince ortaya konulan kalite performansı ile ilgili müşterilerine düzenli bilgi akışı sağlayan SANKURT, teslim edilen proje veya ürünün kalitesine ilişkin en ufak soru işareti oluşmamasını amaçlamaktadır.


DERNEK ÜYELİKLERİ


Sankurt A.Ş., 1995 yılında kurulan UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) Derneği’nin kurucu üyesi olup, şirketimiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Korcan Kurtoğlu ise iki dönem üstüste olmakla birlikte halen UHE’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Ayrıca firmamız, 2015 yılında Alman Havuz ve Wellness Derneği olan BSW’nin Türkiye’den ilk ve tek üyesi olma gururuna sahip olmuştur.Teklif Al

Telefon

Whatsapp