ÖdüllerFirmamız Sankurt A.Ş. ve yöneticileri; ulusal fuar, seminer, kongre ve eğitim toplantılarına katılım ve katkılarından dolayı bir çok teşekkür sertifikası almıştır. Bununla birlikte 1995 ve 2008 yıllarında UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) tarafından düzenlenen ve katılımcı ile ziyaretçilerin oylarıyla kazananın belirlendiği “En güzel havuz fotoğrafı” yarışmalarında, firmamızın yapımını gerçekleştirdiği havuzlar 1. (birincilik) ödülüne layık görülmüştür.

Sankurt A.Ş., uluslararası arenada da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi kendine her zaman bir misyon edinmiştir.

Alman Havuz ve Wellness Derneği BSW’nun her sene düzenlediği ve Almanya başta olmak üzere Avrupa Birliği Ülkelerinin önde gelen Havuz & SPA inşaat firmalarının katıldığı BSW-AWARD ödülleri kapsamında; 2015 yılında “otel yüzme havuzu” kategorisinde bronz ödüle (3.’lük ödülü), 2017 yılında “Premium villa havuzu” kategorisinde altın ödüle (1.’lik ödülü) layık görülmüştür. 2020 yılında “otel yüzme havuzu” kategorisi ve  “tadilat” kategorisinde bronz ödül (3.’lük ödülü) ve Top 10 ödülü dahil olmak üzere üç ödüle birden layık görülmüştür. Başarılarımız 2021 yılında da devam etmiş; yapmış olduğumuz havuzlar “otel yüzme havuzu” kategorisinde gümüş (2.'lik ödülü) ve Top 10 ödüllerine layık görülmüştür.

Şirketimiz 2016  ve 2022 yıllarında ise Avrupa’daki tüm Yüzme Havuzu ve SPA Derneklerinin çatı kuruluşu olan olan EUSA (European Union of Swimmingpool And SPA Associations)’nın düzenlediği EUSA AWARD organizasyonundan, katılım sağladığı “Özel Havuz ve SPA” Uygulaması ile Gümüş ödüle (2.’lik) layık görülerek Türkiye’de eşine rastlanmamış bir başarıya daha imza atmıştır.


Teklif Al

Telefon

Whatsapp