Sosyal Tip Sauna Sobaları

FAALİYET ALANLARI

Sosyal Tip Sauna Sobaları

Tylö Sense Commercial

Sense Commercial sauna sobaları oteller, kulüpler, yüzme havuzları, spor ve benzeri ticari işletmelerde kullanılmak üzere verimli ve akıllı özellikler ile donatılmıştır. Profesyonelce yönetilen bu gibi ortamlarda, güvenilirlik ve düşük enerji tüketimi öncelikleri belirlerken aynı zamanda yoğun kullanım da tasarım ve materyallerin önemini ortaya koyar. Stand-by modu kullanım sıklığına göre otomatik olarak sobanın çıkış gücünü ayarlamaktadır. Wifi bazlı Elite panel ile birlikte kullanıldığında saunalar tek merkez üzerinden PC veya mobil cihazlar ile kontrol edilebilir.

Ek olarak enerji tasarrufu ve işletme emniyeti için kapı kontağı kullanılması özellikle tavsiye edilir. Kapı kontağı Elite ve Pure kontrol panelleri ile uyumludur. Sauna kapısı (veya buhar odası kapısı) beş dakikadan daha fazla açık kalırsa kontrol paneli sauna sobasının çalışmasını durdurur. Kapı kontağı Commercial röle paneli ile birlikte sevk edilir.

Tylö Sense Commercial; 6,6 kW, 8kW, 10 kW, 16kW ve 20 kW'lik modelleri ile farklı büyüklükteki sosyal tip saunalar için farklı en uygun sıcaklıkları sunmaktadır.FAALİYET ALANLARI


Teklif Al

Telefon

Whatsapp