Üzerinden Kumandalı Sauna Sobaları

FAALİYET ALANLARI

Üzerinden Kumandalı Sauna Sobaları

Harvia Vega Compact

Paslanmaz çelikten mamüldür. Küçük saunalar için kullanımı uygundur. Üzerinden kumandalıdır. Duvara monte edilebilir. 2,3 kW ve 3,5 kW modelleri bulunmaktadır.

Harvia Delta

Üçgene yakın yapısı ile küçük saunalarda köşeye monte edilerek alan kaybının önüne geçer. Üzerinden kumandalıdır. Paslanmaz çelikten mamüldür. 2,3 kW ve 3,6 kW modelleri bulunmaktadır.

Harvia Vega

Modern yapısı ile dünyada en çok tercih edilen sauna sobalarından bir tanesidir. Üzerinden kumandalıdır. Paslanmaz çelikten mamüldür. 4,5 kW, 6 kW ve 9,0 kW modelleri bulunmaktadır.

Harvia Cilindro

Dairesel şekli sayesinde sauna içerisinde birçok noktada kullanılabileceği gibi aynı zamanda çok fazla taş içermesi ile de oldukça verimlidir. Üzerinden kumandalıdır. Paslanmaz çelikten mamüldür. 6,6 kW ve 9,0 kW modelleri bulunmaktadır.

Harvia The Wall

Kompakt yapısı ve şık tasarımı ile dikkat çeken The Wall modeli, özellikle zeminden minimum boşluk bırakılmak istenen projeler için uygundur. Üzerinden kumandalıdır. Paslanmaz çelikten mamüldür. 4,5 kW, 6,0 kW, 8,0 kW ve 9,0 kW modelleri bulunmaktadır.FAALİYET ALANLARI


Teklif Al

Telefon

Whatsapp